ЗАБОЛОТНИЙ ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ

голова кваліфікаційної палати КДКА Чернігівської області

Заболотний Олег Миколайович
голова кваліфікаційної палати КДКА Чернігівської області
Народився 22.08.1981р. в селищі Короп Чернігівської області.

У 2004 році закінчив Одеську національну юридичну академію (диплом спеціаліста, із відзнакою) за спеціальністю «Правознавство» (судово-прокурорська спеціалізація).

Трудову діяльність розпочав у квітні 2003 року на посаді державного виконавця відділу державної виконавчої служби Коропського районного управління юстиції.

Із червня 2003 року по грудень 2004 року працював головним спеціалістом сектору юридично-правового забезпечення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Чернігівській області.

Із грудня 2004 року по серпень 2006 року працював на посадах помічника прокурора м. Чернігова і старшого прокурора відділу прокуратури Чернігівської області.

Із жовтня 2006 року займався підприємницькою діяльністю з надання послуг у сфері права.
Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю отримав 18.10.2007р. згідно рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури в Чернігівській області від 18.10.2007р. № 3 (свідоцтво № 331).

Спеціалізується на цивільних та господарських справах.

До складу кваліфікаційної палати КДКА Чернігівської області обраний на конференції адвокатів Чернігівської області 18.09.2013р. і цього ж дня обраний головою кваліфікаційної палати..

Подивитись склад кваліфікаційної палати КДКА Чернігівської області
Рейтинг@Mail.ru